Projekt LANYARDY.COM je divize společnosti GOMtrade s.r.o., který se zabývá přímou výrobou reklamních předmětů dle zadání našich klientů, zejména spolupracujeme s našimi partnery v Asii a východní Evropě.

Společnost GOMtrade s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, zaměřená na mezinárodní obchod a poradenské služby. Specializujeme se na kompletní zařízení individuální výroby produktů a zboží pro naše klienty, včetně všech procesů s tím spojených a to zejména v Asii a východní Evropě.

Jsme tu, abychom pomohli našim klientům snížit náklady na jejich výrobu využitím levné, kvalitní a kvalifikované pracovní síly, především v Asijských zemích, jako je Čína, Indie, Pákistán, Taiwan, Vietnam, Filipíny, Jižní Korea, Japonsko, atd. Portfolio našich certifikovaných asijských výrobců je velice široké, díky tomu jsme Vám schopni poskytnout velice zajímavé ceny pro Vámi poptávané předměty, polotovary a materiály pro další zpracování a výrobu.

Díky našemu know-how je pro nás samozřejmost a vždy na prvním místě to, aby jste své zboží obdrželi včas, bez problémů a žádných komplikací. Naše činnost je založena na vzájemné důvěře a pružné spolupráci s našimi klienty. S vysokým nasazením a spolehlivostí jsme vždy schopni splnit požadavky našich zákazníků a díky tomu budovat dlouhodobé obchodní vztahy.

Máte poptávku?

Zavolejte nám na tel. +420 608 809 065.

Napište nám e-mail