Zakázková výroba

Pro naše klienty jsme připraveni řešit zakázkovou výrobu reklamních předmětů přesně dle jejich požadavků a specifikací.

Zakázková výroba není jen o velkém množství, mnohdy v případě Lanyardů, silikonových náramků, nebo USB flash disků dokážeme nabídnout velice zajímavou cenu již od 50 kusů!

Zakázková výroba v Asii, zejména Číně , Taiwanu a dalších oblastech, je v dnešní době velice žádanou službou, která dokáže razantně a efektivně přinést úsporu nákladů na výrobu reklamního předmětu a ušetřit náklady na propagaci. Naše společnost zařizuje kompletní asistenci při výrobě, kontrole výroby, certifikace, až po finální kontrolu balení a exportu.

Využijte naší společnost, jako stabilního partnera v řešení výroby zboží na Asijském kontinentu!

Největší výhodou této služby jsou již zmíněné úspory a využití kvalitní a zároveň levné pracovní síly. Dokážeme Vám nabídnout výrobu Vašich produktů na nejmodernějších technologiích, které Asijský trh přináší.

Postup spolupráce
 • 1. Poptávka

  U každého produktu, Vám zdarma vytvoříme vizualizaci, aby jste si udělalali představu jak bude Váš reklamní předmět vypadat.
 • 2. Kalkulace poptávaných předmětů

  Jakmile se domluvíme, jaký předmět přesně poptáváte, včetně přesné specifikace, tak Vám do několika hodin zašleme kompletní kalkulaci pro výrobu a finální dodání k Vám.
 • 3. Branding - vizualizace

  U každého produktu Vám zdarma vytvoříme vizualizaci brandingu aby jste si udělali představu jak bude Vás reklamní předmět vypadat.
 • 4. Objednávka

  Jakmile finálně doladíme všechny detaily uvedené výše, tak vytvoříme objednávku a na základě jejího potvrzení jde vše do výroby.
 • 5. Výroba

  Výrobu pravidelně sledujeme a kontrojeme kvalitu vyrobených produktů včetně finálního balení a odeslání.
 • 6. Dodání

  U nás za dopravu nic neplatíte, je ZDARMA, vždy od nás dostáváte konečnou kalkulaci s finální cenou a konečnou dopravou přímo k Vám!

Máte poptávku?

Zavolejte nám na tel. +420 608 809 065.

Napište nám e-mail